Nagłośnienie

Oświetlenie

Scena

Nasze realizacje

Dzwięk
Światło
Scena
Realizacje
Kompleksowa realizacja, kreowanie, produkcja i organizacja wydarzeń to od wielu lat nasza specjalność. Zajmujemy się nagłośnieniem, oświetleniem, sceną oraz kompleksową obsługą techniczną wszystkich wydarzeń. Naszą specjalnością są nietypowe, interdyscyplinarne rozwiązania wymagające twórczego podejścia.
Noise event to pełne wsparcie koncepcyjne i produkcyjne, doskonałe zaplecze techniczne, specjaliści w dziedzinie nagłośnienia i oświetlenia posiadający wiele lat doświadczenia w branży estradowej. Z nami każda organizacja wydarzenia staje się łatwiejsza!

Eventy, koncerty, imprezy firmowe, marketingowe, gale, pokazy mody, otwarcia i wydarzenia specjalne

Eventy, imprezy firmowe, gale, bankiety, jubileusze, ceremonie wręczenia nagród, uroczyste otwarcia obiektów, podtrzymanie relacji z klientami. Od kameralnych spotkań po wydarzenia na kilka tysięcy osób w formalnej, jak i mniej formalnej atmosferze. Tam gdzie potrzebna jest angażująca uczestników, zróżnicowana rozrywka dla całej rodziny. Festiwale, pikniki, imprezy plenerowe oraz te w obiektach zamkniętych.
Pokazy mody na otwartej i zamkniętej przestrzeni. Otwarte i ekskluzywne. Projektowanie wybiegów, scenografia, reżyseria, aranżacja muzyczna i udział artystów.

Koncerty, przeglądy i  festiwale. Kameralne, jak i te dla wielotysięcznej publiczności. Światło, dźwięk, multimedia, energia i niesamowite przeżycia uczestników. Od wielu lat współpracujemy w tym zakresie z największymi artystami polskich i zagranicznych scen.