Najwyższej klasy nagłośnienie - profesjonalna obsługa techniczna, realizacja i technika estradowa.
L'acoustic, Allen&Heath D-Live, Shure, Sennheiser

Dobra organizacja eventu wymaga doskonałego udźwiękowienia. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu oraz obsłudze nagłośnienia podczas wszelkich wydarzeń muzycznych i rozrywkowych. Oferujemy profesjonalne nagłaśnianie imprez, festiwali, koncertów i innych eventów – zarówno masowych, jak i kameralnych. Znamy się na projektowaniu systemów nagłośnieniowych w taki sposób, aby dźwięk był jak najwyższej jakości i aby dotarł do każdego miejsca na widowni. Nagłośnienie eventów z naszą pomocą spełni oczekiwania nie tylko organizatorów, ale i zgromadzonej publiczności.

Zajmujemy się kompleksową obsługą techniczną Twojej imprezy. Znamy się na systemach audio i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nagłośnienie na imprezę było na jak najwyższym poziomie.

Koncerty znanych artystów, duże show i mniejsze eventy – specjalizujemy się w obsłudze każdego z tych wydarzeń. Ponieważ publiczne wydarzenia przyciągają zwykle dużą liczbę widzów, należy zadbać o to, aby każdy słuchacz, bez względu na to, gdzie się znajduję, mógł cieszyć się doskonałym wrażeniem wizualnym jak i dźwiękowym.

Niezawodność proponowanych przez nas rozwiązań gwarantuje najwyższą jakość audio. Staramy się do każdego z projektów podchodzić indywidualnie, z pasją i pełnym poświęceniem. Zapewniamy profesjonalne nagłaśnianie koncertów, konferencji i imprez okolicznościowych zawsze uwzględniając potrzeby organizatora i szczegółowe wymagania techniczne. Zapraszamy na nasze media społecznościowe takie jak Facebook oraz Instagram.