Kompleksowa realizacja oświetlenia scenicznego, dekoracja światłem.

Aranżujemy i zmieniamy przestrzeń architektoniczną każdego obiektu tworząc niesamowity efekt wizualny oraz wyjątkową atmosferę. Wydarzenie tworzymy w pełnej spójności estetycznej i dynamicznej z multimediami i nagłośnieniem. Dekoracja światłem to jeden z najważniejszych aspektów każdego eventu, koncertu, imprezy czy wydarzenia.

Noise Event w swojej pracy wykorzystuje pełny potencjał najnowocześniejszego sprzętu oświetleniowego. W naszej dyspozycji są urządzenia inteligentne, ruchome głowy, naświetlacze LED oraz światło profilowe, efektowe i światła estradowe led.

Gra światłem umożliwia wizualną zmianę charakteru przestrzeni architektonicznej. Oświetlenie sceniczne LED i oświetlenie estradowe LED ma pozytywnie wpływa na emocje i nastrój gości. Dynamizuje charakter wydarzenia. Spójność estetyczna i doskonała synchronizacja z multimediami i nagłośnieniem stwarzają uczucie uczestniczenia w czymś wyjątkowym. Noise Event to nie tylko dekoracja światłem, ale przede wszystkim efektowne i niezapomniane dla gości widowisko. Zapraszamy na nasze media społecznościowe takie jak Facebook oraz Instagram.