Nagłośnienie

Realizacja nagłośnienia podczas eventów, konferencji, koncertów oraz innych wydarzeń

Oświetlenie

Oprawa wizualna eventów, konferencji, koncertów oraz innych wydarzeń

Scena i scenografia

Scena eventowa, dekoracje sceniczne oraz inne elementy niezbędnego wyposażenia

Studio

Realizacja nagrań, produkcja muzyki, miks i mastering

Nagłośnienie

System nagłośnieniowy

QSC K12.2

QSC K12.2 to najlepsze w swojej klasie głośniki aktywne typu point source. Wzmacniacz o mocy 2000W zapewnia stałą i stabilną moc 2000 watów, która jest przekazywana do przetworników najwyższej jakości.
QSC K12.2 posiada jeden 12” przetwornik nisko-tonowy oraz 1,4” driver ciśnieniowy z tytanową membraną co zapewnia skuteczność na poziomie 126dB (stałe) - 132dB (szczytowe), pasmo przenoszenia 50Hz - 20kHz (-6dB) oraz pokrycie poziome wynoszące 75°.
Subwoofery

QSC KS118

KS118 jest aktywnym Subwoofer o bardzo wysokiej skuteczności, który zapewnia imponujące niskie częstotliwości. Subwoofer KS118 jest wyposażony w 18-calowy przetwornik bezpośredniego promieniowania, który jest zasilany przez wzmacniacz klasy D o mocy 3600 watów. To połączenie zapewnia bardzo wysoki poziom ciśnienia akustycznego z dynamiczną i muzyczną reprodukcją dźwięków o bardzo niskich częstotliwościach. Wbudowany procesor DSP optymalizuje i chroni wydajność systemu, jednocześnie oferując zaawansowane możliwości, takie jak zestawienie dwóch jednostek w układzie kardioidalnym.
QSC KS118 posiada jeden 18” przetwornik nisko-tonowy o dużym wychyleniu membrany co zapewnia skuteczność na poziomie 136dB (szczytowe), pasmo przenoszenia 41Hz - 98Hz (-6dB).
Mikser

Behringer Wing

Behringer WING to 48-stereo-kanałowy (96 kanałów mono) mikser cyfrowy, który jest zarówno bardzo wydajny, jak i niezwykle łatwy w użyciu. Wyposażony w 16 procesorów true-stereo ze standardowymi i klasycznymi modelowanymi efektami, WING jest najwyższej klasy cyfrową konsolą, która podniesie możliwości dźwięku na żywo.
Wbudowany interfejs audio USB 2.0 48 × 48 pozwoli nagrać lub odtworzyć do 48 kanałów jednocześnie dzięki czemu zawsze istnieje możliwość nagrania sesji wielośladowej z każdego koncertu, konferencji lub innego wydarzenia oraz przeprowadzenie wirtualnej próby. Nagrywanie i odtwarzanie wielośladowe może odbywać się również za pośrednictwem kart SD, dzięki czemu można zapewnić redundancję podczas rejestracji koncertu. Wbudowana karta rozszerzeń DANTE pozwoli na integracje systemu z zewnętrzną siecią DANTE oraz z innymi urządzeniami wyposażonymi w ten protokół. DANTE to również trzecia możliwość rejestracji sesji wielośladowych.
Stagebox

Behringer S32

Behringer S32 to stagebox ze zdalnie sterowanymi 32 preampami oraz 16 wyjściami liniowymi. Oprócz wejść i wyjść analogowych Behringer S32 dysponuje parą złączy w standardzie AES50 (do komunikacji z mikserem i kaskadowego łączenia z innymi stageboksami), wyjściem Ultranet (do współpracy z systemem monitoringu osobistego P16), dwoma wyjściami ADAT i AES/EBU, wejściem i wyjściem MIDI oraz portem USB.
Mikser rackowy

Soundcraft UI24R

Soundcraft UI24R jest to 24-kanałowy mikser cyfrowy z wielośladowym rejestratorem USB i sterowaniem bezprzewodowym za pomocą WiFi. Mikserem można sterować z jakiegokolwiek urządzenia wyposażonego w dowolną przeglądarkę internetową i może współpracować z 10 urządzeniami sterującymi jednocześnie. Sesje wielośladowe można rejestrować poprzez port USB bezpośrednio na pendrive lub poprzez wbudowany interface USB do programu DAW na laptopie lub innym urządzeniu.
Mikser Soundcraft UI24R doskonale sprawdzi się na mniejszych koncertach, konferencjach, eventach lub jako mikser monitorowy dla zespołu. Największą zaletą jest możliwość bezprzewodowego sterowania z iPada lub innego urządzenia, dzięki czemu muzycy mogą sami regulować sobie odsłuch.
Konsola DJ

Behringer DDM 4000

DDM 4000 to 32-bitowy, cyfrowy DJ mikser, wypakowany niesamowitymi narzędziami dla jeszcze większej kreatywności, którego interfejs sprawi, iż poczujesz się przy nim jak w domu. Edycja, zapisywanie i przywoływanie ustawień jest proste jak nigdy. Podepnij gramofony, kompakty, odtwarzacze mp3 do czterech kanałów stereo, każdy z pełnym programowaniem EQ i Kill. Wrzuć pełną różnorodność dźwięków pod twoje opuszki palców dzięki programowalnym, synchronizowanym do BPM, niesamowitym silnikom FX. Dodatkowo znajdziesz parę precyzyjnych liczników BPM oraz cyfrowy cross-fader z kontrolą krzywej cięcia, co więcej z możliwością crossowania tylko wybranych pasm częstotliwości. Na koniec warto wymienić synchronizowany auto loop sampler z kontrolą pitch w czasie rzeczywistym, pętlą oraz funkcją reverse

Systemy bezprzewodowe

System monitorowy

Sennheiser G4 IEM

Sennheiser IEM jest to bezprzewodowy system monitorowy zapewniający doskonały odsłuch w każdej sytuacji. vZestawy monitorujące G4 In-Ear sprawią, że Twój występ będzie wyjątkowym przeżyciem - nie tylko dla odbiorców, ale także dla Ciebie. Wytrzymały odbiornik bodypack i niezawodne słuchawki douszne IE 4, zapewniające czystość brzmienia w całym zakresie częstotliwości, idelanie nadają się do codziennego użytku na scenie.
Zaprojektowany z myślą o profesjonalnych zastosowaniach. Solidny odbiornik bodypack wraz ze słuchawkami dousznymi IE 4 zapewniają czystość brzmienia w całym zakresie częstotliwości. Nadajnik stereo w metalowej obudowie o szerokości half-rack z wyświetlaczem OLED, umożliwiającym pełną kontrolę nad systemem
System bezprzewodowy

Sennheiser G3 EW500

Profesjonalny system bezprzewodowy z nadajnikiem „bodypack” (do bezprzewodowego przesyłania sygnałów, podłączenia mikrofonów miniaturowych/nagłownych, instrumentów) oraz mikrofonem „handheld” – bezprzewodowy mikrofon wokalowy. Niezawodny system do śpiewu, konferencji oraz transmisji dźwięku.
Dodatkowo system posiada adaptery do mikrofonów instrumentalnych Audio-Technika AT PRO35 czyli tzw. „klipsów”.
System bezprzewodowy

Sennheiser G3 e935

Profesjonalny, wysokiej klasy system bezprzewodowy z nadajnikiem typu „handheld” czyli bezprzewodowy mikrofon wokalowy.
System charakteryzuje się dużą odpornością na zakłócenia, dużym zasięgiem pracy oraz długim czasem pracy na bateriach. Mikrofon bezprzewodowy serii ew100 G3 wraz z kapsułą e935 sprawdzi się zarówno na koncercie z wymagającym wokalem, jak również podczas konferencji.

Mikrofony

Mikrofon dynamiczny

Audix D6

Bez wątpienia zachwyci każdego, szukającego potężnego, czystego i niezniekształconego brzmienia stopy. Może być stosowany nie tylko do stopy, ale również do nagłośnienia floor tomu, djembe cajon-u oraz piecy basowych. Lansowany przez wielu światowych artystów stał się jednym ze standardów sceny live oraz studia. Godne uwagi jest również wykończenie mikrofonu. D-6 jest mechanicznie wykuwany z jednolitej bryły aluminium lotniczego co powoduje, że fizycznie jest niemal niezniszczalny. W mikrofonach D-6 stosuje się kapsułę o legendarnej technologii VLM.
Mikrofon dynamiczny

Sennheiser e902

Charakterystyka ogólna Model e 902 to dynamiczny mikrofon instrumentalny o kardioidalnej charakterystyce kierunkowej, który został zaprojektowany pod kątem odbioru najniższych sygnałów basowych o bardzo wysokich poziomach ciśnienia akustycznego. Jest on niezwykle użyteczny wobec bębnów basowych, wzmacniaczy gitary basowej, tuby oraz innych instrumentów o niskim brzmeniu. Cechy Charakterystyka częstotliwościowa zoptymalizowana pod kątem bębna basowego. Bardzo szybki atak.
Mikrofon pojemnościowy

Shure Beta 91a

Beta 91A jest mikrofonem zoptymalizowanym pod kątem użycia wobec bębna basowego, a także wszystkich innych aplikacji, gdzie obecna jest duża ilość niskich częstotliwości, włączając w to nagłośnienie fortepianu. Posiada on pojemnościową wkładkę powierzchniową o charakterystyce połowy kardioidy. Zintegrowany przedwzmacniacz ze złączem XLR został specjalnie dostrojony w celu uzyskania niezwykle mocnego brzmienia w dolnym paśmie. Mikrofon posiada dwupozycyjny przełącznik konturu w celu zoptymalizowania jego brzmienia w określonych aplikacjach.
Mikrofon dynamiczny

Sennheiser MD421

Model MD 421 II to jeden z najlepiej znanych mikrofonów na świecie. Dzięki doskonałej jakości dźwięku, może on pracować w najbardziej zróżnicowanych warunkach studyjnych lub reporterskich. 5-pozycyjny przełącznik regulacji basu pozwala na dodatkowe zwiększenie jego wszechstronnej funkcjonalności. Mikrofon jest w kolorze czarnym główka jest metalizowana, czarna.
Mikrofon dynamiczny

Shure 545 SD Classic Unidyne

Dostarczany z ustawieniem do pracy w trybie niskiej impedancji mikrofon 545SD posiada cichy wyłącznik kontaktronowy z funkcją blokady. Model 545SD jest często wykorzystywany do nagłaśniania i nagrywania instrumentów, ale też może być użyty w pulpitach systemów nagłośnieniowych.
Dynamiczny mikrofon instrumentalny 545SD Classic Unidyne® posiada charakterystykę jednokierunkową i posiada dwie różne impedancje.
Mikrofon dynamiczny

Shure SM57

Legendarny SM57 jest branżowym standardem – to niezwykle wszechstronny mikrofon dynamiczny
o charakterystyce kardioidalnej, który został zaprojektowany do czystej reprodukcji instrumentów akustycznych oraz podłączonych do wzmacniaczy. SM57 jest idealnym wyborem w przypadku scenicznych systemów nagłośnieniowych, jak również podczas nagrywania.

Do czego najlepiej użyć mikrofonu SM57?

Jest on najbardziej popularnym wyborem dla profesjonalnych muzyków, którzy chcą odpowiednio omikrofonować swoje instrumenty akustyczne lub wzmacniacze, a zwłaszcza gitarowe i basowe, saksofon, trąbkę czy perkusję. Jest on używany na scenach i w studiach nagrań na całym świecie.

Mikrofon dynamiczny

Sennheiser e904

Model e-904 to mikrofon dynamiczny, instrumentalny o charakterystyce kardioidalnej, przeznaczony specjalnie do perkusji.

Cechy charakterystyczne mikrofonu e-904:
- odwzorowanie pełnego tonów, żywego dźwięku perkusji
- bardzo szybka reakcja
- kompaktowa obudowa umożliwiająca montaż na werblach i tom-tomach
- doskonały profil akustyczny dopasowujący się do wszystkich stylów perkusyjnych
- cewka eliminująca interferencje elektromagnetyczne
- kapsuła antywibracyjna
- wytrzymała, metalowa obudowa

Mikrofon bezprzewodowy

Sennheiser e935

Model e935 to w pełni profesjonalny mikrofon wokalowy o kardioidalnej charakterystyce kierunkowej, który został zaprojektowany pod kątem pracy na scenach o dużym poziomie głośności. I chciałoby się napisać, że to tyle, ale prawda jest taka, że to nie jest prawda, ponieważ mikrofony z serii 900 to mikrofony najwyższej jakości, pożądane przez wielu wokalistów zarówno zawodowych jak i amatorskich. Reprodukcja dźwięku tych mikrofonów jest wprost rewelacyjna.

Dynamiczny kardioidalny mikrofon wokalny zapewniający płynny, naturalny dźwięk. Szybka reakcja przejściowa gwarantuje, że nie zostaną pominięte żadne szczegóły. Zrównoważony zakres częstotliwości e935 sprawia, że doskonale nadaje się do piosenek każdego gatunku. Wyraźnie dodaje głosowi więcej przestrzeni i pozwala ułożyć go czysto przed głośnymi instrumentami w miksie. Jest to mikrofon z przezroczystym, wysokim i ciepłym, dobrze zdefiniowanym, dolnym środkiem. Jest też bardzo klarowny. Mikrofon e935 wyraźnie rozszerza zrozumiałość mowy i utworów śpiewanych.

Mikrofon dynamiczny

Shure SM58

To mikrofon, który w obecnej chwili wciąż stawiany jest na czołowym miejscu przez wykonawców jako mikrofon stanowiący światowy standard i prawdziwą legendę. SM58 posiada charakterystyczne brzmienie w zakresie średnich częstotliwości.

Legendarny model SM58 jest branżowym standardem. To niezwykle wszechstronny dynamiczny mikrofon wokalowy o charakterystyce kardioidalnej, którego brzmienie zostało ukształtowane w celu uzyskania czystej i ciepłej reprodukcji wokalu. SM58 jest cały czas podstawowym wyborem dla aplikacji wokalnych na całym świecie.

Mikrofon pojemnościowy

Audio-Technica AT4040

Połączenie technicznej precyzji i artystycznych inspiracji, AT4040 posiada dużych rozmiarów membranę, która jest montowana na zawieszeniu w specjalny sposób by zapewnić miękkie, naturalne właściwości brzmieniowe. Zaprojektowany jako wielozadaniowy, ten zewnętrznie polaryzowany mikrofon pojemnościowy oferuje wyjątkowo niski poziom szumów, szeroki zakres dynamiki i zdolność przekazywania wysokiego natężenia dźwięku, co czyni go niezwykle wszechstronnym. Niskoszumowa konstrukcja AT4040 jest symetryczna i nie zawiera transformatora, dzięki czemu zapewnia bardzo dobre przenoszenie transjentów oraz czysty sygnał wyjściowy - nawet w warunkach dużego natężenia dźwięku. Mikrofon jest zupełnie wolny od przesterowań, jakie towarzyszą konwencjonalnym wyjściom transformatorowym. AT4040 - Mikrofon pojemnościowy (kardioida) z amortyzowanym statywem. Akcesoria w zestawie futerał, koszyk mikrofonowy AT8449.
Mikrofon pojemnościowy

Audio-Technica PRO35

Idealny mikrofon do instrumentów smyczkowych, dętych blaszanych, drewnianych, pianin, werbla, tomów, doskonały dla poruszających sie po scenie artystów. Clip UniMount pozwala na odpowiednie, precyzyjne pozycjonowanie mikrofonu. 1.8 m kabel jest na stałe przymocowany do mikrofonu zakończony transformatorem zasilania Phantom.
Mikrofon pojemnościowy

Shure PG81

PG81 jest kardioidalnym mikrofonem pojemościowym, z płaską charakterystyką częstotliwościową, zapewniającą doskonałą reprodukcję dźwięku. Idealny do instrumentów akustycznych – zarówno w studio jak I na scenie. W zestawie, razem z mikrofonem, znajduje się uchwyt, miękki pokrowiec oraz kabel XLR. Mikrofon wymaga zasilania phantomowego.

Wyposażenie dodatkowe

Parawan akustyczny

ACUSCREEN S6 168 x 365

Parawan znakomicie sprawdza się w w profesjonalnych sytuacjach. Idealny do studia, na scenę, na koncert czy do telewizji.

Parawan odbija dźwięk perkusji w stronę perkusisty co daje zdecydowanie lepszą jakość słyszalności bębnów. Blokuje niechciane dźwięki, które często wpadają do mikrofonów perkusyjnych z pozostałych instrumentów zespołu. Wycisza hałas perkusji słyszany przez pozostałych muzyków na scenie / studio co daje im zdecydowanie lepszy komfort gry. Parawany można używać w dowolny sposób, tworząc kabiny do nagrywania wokalu lub dowolnie kształtując, dopasowując przestrzeń akustyczną dla różnych instrumentów.

FOH

Namiot 2,5m x 2,5m (Czarny)

Gruby BREZENTOWY, zaimpregnowany i dodatkowo podgumowany dach z filtrem UV o gęstości 820D i gramaturze 400g/m2 z wszytym szerokim rzepem na całym obwodzie do szczelnego mocowania ścian to niezawodna i 100% ochrona przed deszczem.
Ściany wykonane z 2 razy mocniejszego materiału PU - poliuretan, również w 100% wodoodporne.
Posiadają wszyty rzep po całej długości do mocowania z dachem i sąsiednimi ścianami.
Słuchawki zamknięte

Beyerdynamic DT1770 PRO

Beyerdynamic DT 1770 Pro to zamknięte słuchawki studyjne łączące w sobie długoletnie doświadczenie firmy w produkcji sprzętu audio z najnowszą technologią Tesli. Takie zestawienie pozwoliło stworzyć urządzenie idealnie sprawdzające się zarówno w studio — podczas masteringu, odsłuchu referencyjnym, jak i w domu — gdy korzystasz z domowego sprzętu audio.

Poza wysoką rozdzielczością i dobrze zbalansowanym dźwiękiem profesjonalne słuchawki DT 1770 Pro cechuje także wysoka jakość wykonania oraz niezwykły komfort korzystania. Dopracowanie w każdym aspekcie sprawiło, że sprzęt ten zyskał uznanie twórców, producentów muzycznych, realizatorów dźwięku, a także odbiorców.

Karta dźwiękowa

Focusrite 18i20

Focusrite Scarlett 18i20 to multi-channel USB interfejs audio, wyposażony w osiem preampów mikrofonowych Focusrite, przy niskim poziomie szumów, zniekształceń i ogromnym zakresie dynamiki. Interfejs18i20 oferuje 18 wejść i 20 wyjść 96kHz/24-bit AD. Mamy do dyspozycji 6 wejść combo XLR/jack mic/ wejścia liniowe oraz 2 na panelu przednim XLR/jack mic/line/intrument z tłumikiem 10dB 2 niezależne wyjścia słuchawkowe.
Mikrofon pomiarowy

DBX RTA-M

Mikrofon pomiarowy do kalibracji nagłośnienia, dedykowany dla procesorów DBX DriveRack PA i PX.

DBX RTA-MMikrofon pomiarowy do kalibracji nagłośnienia, dedykowany dla procesorów serii DriveRack (PA, PX, PA+, PA2) i 260
Specyfikacja:- Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz - Napięcie pracy: phantom power 9V-52VDC

Karta dzwiękowa

SSL 2+

SSL 2+ to coś więcej niż tylko interfejs audio, to centrum Twojego nowego studia Solid State Logic. Wiodące w swojej klasie przedwzmacniacze mikrofonowe, rozszerzenie analogowe Legacy 4K, monitorowanie w studyjnej jakości i niesamowity pakiet oprogramowania SSL Production Pack. Od ponad czterech dekad SSL projektuje najnowocześniejsze konsole do miksowania i narzędzia do przetwarzania dla najlepszych studiów nagrań na świecie. Teraz otrzymujesz całą wiedzę na temat tworzenia hitów we własnym studiu.
Splitter

Behringer MS8000

ULTRALINK MS8000 to ultra-elastyczny spliter mikrofonowy oferujący 8 wejść i 16 wyjść o wyjątkowo niskich szumach. Spliter cechują dodatkowo zasilanie phantom i przełącznik LIFT/GND, niwelujący niepożądane efekty związane z pętlami uziemienia. Każdy z 8 kanałów to 2 wyjścia XLR – jedno wysyła sygnał przed transformatorem, a drugi po nim. Całość konstrukcji dopełniają wygodne przełączniki.
Router

Asus RT-AC1200G+

Dwuzakresowy router ASUS RT-AC1200 Wireless-AC1200 to pełen ciekawych funkcjonalności, łatwy w użyciu i niezbędny dodatek do Twojego zestawu domowego. Zapewnia najnowszą technologię Wi-Fi 802.11ac, którą aktywujesz w trzech prostych krokach! ASUS AiPlayer umożliwia strumieniowanie muzyki z podłączonych urządzeń pamięci USB, a jednoczesna obsługa dwóch pasm pozwoli połączyć się z dowolnym urządzeniem Wi-Fi z prędkością do 300 Mb/s dla urządzeń 2.4 GHz i do 867 Mb/s dla urządzeń 5 GHz! Cztery zewnętrzne anteny o dużym zysku oferują zwiększony zasięg sygnału i wyższą wydajność przy obsłudze wielu urządzeń, co czyni je idealnym rozwiązaniem nawet dla dużych domów. Router wyposażony został w 4 porty LAN (10/100) oraz 1 port WAN (10/100).
Statywy

K&M, Athletic

Kable i przewody

Cordial ze złączami Neutrik

Kable 230V

Titanex ze złączami ABL/PCE

Rozdzielnia prądowa

Rozdzielnia 32/16A IP67